Restoranlar için döşemeli sandalyeler – hangisini seçmeliyiz?

Bir restoran için döşemeli sandalyeler seçerken birkaç ayrıntıya dikkat edin. Onlarla ilgilenirseniz, misafirleriniz ziyaretleri sırasında kendilerini rahat hissedeceklerdir. Her restoran sahibinin bilmesi gereken en önemli bilgileri öğrenin.

Restoran sandalyeleri neden bu kadar önemli?

Restoran sandalyeleri, konukların ilk izlenimlerinden sorumludur ve belirli bir mekanın müşterilerin konforu düşünülerek tasarlanıp tasarlanmadığına dair bir sinyal gönderir. Rahatsız, kötü tasarlanmış bir sandalyede oturmayı kimse sevmez, değil mi? Misafirlerinizin ziyaretlerini geçirdikleri koşullara dikkat etmezseniz, en iyi yemek ve servis bile onları geri getiremez. Bu nedenle bir restoran için sandalye seçerken aşağıdaki kriterleri karşıladığından emin olun.

Restoran sandalyeleri – en önemli özellikler

Restoran sandalyeleri, oturma odası veya ofis için tasarlanan sandalyelerden farklı olacaktır. Karakteristik özellikleri, ince bir tasarım ve kolçakların olmamasıdır. Masada mümkün olduğunca az yer kaplayacak ve aynı zamanda rahat bir pozisyon sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Yükseklikleri masanın yüksekliğine göre ayarlanmalıdır. Restoranda birkaç saat, hatta tüm akşamı geçirirler, bu nedenle ergonomik koltuklar gastronomik ekipmanın temelidir. İşte üç temel parametre:

  • Sağlam yapı – Her restoran sahibi, misafirlerinin güvenliğini sağlamanın ne kadar önemli olduğunu bilir. Kanıtlanmış malzemelerden yapılmış, sandalyenin yüksek dayanıklılığını garanti eder.
  • Kullanım rahatlığı – Mobilya, rahat ve ergonomik bir pozisyon almanıza izin vermelidir. Sırtlık, omurganızı dinlendirir ve kolçakların olmaması, kollarınızı özgürce hareket ettirmenizi sağlar.
  • Kusursuz görünüm – Sandalye, iç tasarımın bir parçasıdır, bu nedenle tutarlı olduğundan emin olun. Tesisler ve mobilyalar aynı tarzda yapılmalıdır.

Restoranlar için döşemeli sandalyeler – hangi döşemeyi seçmeli?

Restoran sandalyeleri seçerken leke ve aşınmaya karşı direnci yüksek, dayanıklı ve bakımı kolay bir malzeme tercih etmekte fayda var. Bu sayede gerektiğinde mobilyalar döşemeye zarar vermeden hızlı bir şekilde temizlenebilir. Döşemeli sandalyeler kadife, süet, deri, deri, kadife, jakar, ile kaplanabilir.Lazsan modellerinde kullandığımız malzemeler bunlardır.

Koltuğun görünümü, örneğin kapitone, dikiş, zıt süslemeler veya sırtlıklardaki girintiler gibi birkaç karakteristik unsur eklenerek daha çekici hale getirilebilir. Bu tür modifikasyonların kullanılması, her bir sandalye tasarımını benzersiz ve iç tasarıma mükemmel şekilde uygun hale getirir.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Son Yazılar