Bar taburesi – potansiyeli olan bar taburesi
Yakın zamana kadar sadece halka açık yerler, barlar ve restoranlarla ilişkilendirildiler, bugün hemen hemen her yerde bulunabilirler. Samimi, ev iç mekanları ve şık düzenlemelerle hüküm sürüyorlar. Bar tabureleri – potansiyeli olan yüksek bar tabureleri. Modaya uygun ve işlevsel bir ekipman parçasıdırlar. Hangi modeli seçeceğinizi merak ediyor musunuz? Lazsan döşemeli taburelerden ilham alın ve olanaklarını kontrol edin.

Her durum için bar taburesi
Ayrıntılar bir bar taburesinin karakterini belirler – yüksek bir bar taburesi. Ahşap veya metal ayaklar? Basit mi yoksa özel olarak mı oluşturulmuş? Klasik, zamansız formlar bazen çerçevenin hafif, modern yapısıyla bozulur. Tam olarak bu tür önermeler – özel, koltuk – geniş salonlar ve zarif restoranlar tarafından tercih edilmektedir. Minimalist ve daha sade tasarımlar, en iyi mutfak tezgahında ve tasarım restoranında hissedilir.
Hayatla iç içe olan yerler için yaratıldı: kurumsal konferans salonu, showroom, servis ve yiyecek satış noktaları. Hareketli, güzel ve rahat olmalılar. İşin püf noktası, zamansız, özel atmosferini vurgulamak için mevcut manzara için bir model seçmektir. Kendimize neyin daha iyi çalışacağını soruyoruz.

Bir bar taburesi nasıl seçilir?
Piyasada pek çok model mevcuttur. Bazılarında sırtlık ve kol dayama yeri bulunurken, diğerleri orijinal bir koltuğa sahiptir. Teklifler denizinde kaybolmak istemiyorsanız, birkaç temel nokta belirleyin. Hangi yönergeleri takip edeceksiniz? Belki de sadece tatillerde değil, kendini kanıtlayacak konforlu bar tabureleri mi arıyorsunuz? Ardından konstrüksiyon detaylarına dikkat edin: koltuğun 40 cm altına monte edilmiş bir bacak desteğinin varlığı ve vücudun doğru pozisyonunu sağlayacak şekil.
Tabure – yüksek bir bar taburesi – bir yatırımdır. En kaliteli malzemelerden yapılmış sağlam olmalıdır. İşlevsel, yumuşak döşemeli çeşitleri vardır. En uygun, en uygun yüksekliğe dikkat edin ve boyutu, yerleştirmek istediğiniz masa üstü ile karşılaştırın. İlhama mı ihtiyacınız var? Hoşunuza gidebilecek modeller sunuyoruz.

Bar tabureleri – Lazsan serisini tanıyın
Bar tabureleri, büyük potansiyele sahip uzun bar tabureleridir. İnanılmaz derecede yumuşak ve ergonomik modellerimiz, sabaha kadar süren birkaç saat süren konuşmalara ve toplantılara adanmıştır. Bunları iç mekanınızla nasıl eşleştireceğiniz konusunda bir fikriniz var mı? Düzenlemenin tutarlılığı başarının anahtarıdır! Lütfen siparişinizi verirken bize ayrıntıları verin. Ayak ve döşemeyi yaptığımız rengi, malzemeyi veya hammaddeyi seçebilirsiniz. Lazsan’ın teklifine göz atın ve bizimle iletişime geçin.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Son Yazılar