Bar taburesi – potansiyeli olan bar taburesi

Bar taburesi – potansiyeli olan bar taburesi

Yakın zamana kadar sadece halka açık yerler, barlar ve restoranlar ile ilişkilendirildiler, bugün hemen hemen her yerde bulunabilirler. Samimi, ev iç mekanlarında ve şık düzenlemelerde hüküm sürerler. Bar tabureleri – potansiyeli olan yüksek bar tabureleri. Bunlar modaya uygun ve işlevsel bir ekipman parçasıdır. Hangi modeli seçeceğinizi merak ediyor musunuz? Lazsan, döşemeli taburelerden ilham alın ve olasılıklarını kontrol edin.

Detaylar bir taburenin karakterini belirler – yüksek bir bar taburesi. Ahşap mı yoksa metal ayak mı? Basit mi yoksa özel olarak mı şekillendirilmiş? Klasik, zamansız formlar bazen çerçevenin hafif, modern yapısıyla kırılıyor. Bunlar, geniş salonlar ve zarif restoranlar arasında popüler olan – seçkin, koltuk – önermelerdir. Minimalist ve daha sade tasarımlar, mutfak tezgahında ve tasarımcı bir restoranda en iyi hissettirir.
Hayat dolu yerler için tasarlandı: kurumsal konferans salonu, showroom, servis ve yemek mekanları. Hareketli, güzel ve rahat olmalılar. İşin püf noktası, zamansız, özel atmosferini vurgulamak için mevcut manzara için bir model seçmektir. Neyin daha iyi sonuç vereceğini kendimize soruyoruz – basit formlar veya daha sanatsal çözümler – belirliyoruz.
Bir bar taburesi nasıl seçilir?
Piyasada çok sayıda model mevcuttur. Bazılarında sırtlık ve kol dayama yeri bulunur, bazılarında ise orijinal bir koltuk bulunur. Bir teklifler denizinde kaybolmak istemiyorsanız, birkaç temel nokta oluşturun. Hangi yönergeleri izleyeceksiniz? Belki de sadece tatillerde değil, aynı zamanda iyi çalışacak rahat bar tabureleri mi arıyorsunuz? Ardından, yapım detaylarına dikkat edin: koltuğun 40 cm altına monte edilmiş bir bacak desteğinin varlığı ve vücudun doğru pozisyonunu sağlayacak şekil.
Tabure – yüksek bir bar taburesi – bir yatırımdır. En kaliteli malzemelerden yapılmış, sağlam olmalıdır. Fonksiyonel, yumuşak döşemeli çeşitleri vardır. En uygun, yüksekliğe dikkat edin ve boyutu yerleştirmek istediğiniz masa üstü ile karşılaştırın. Biraz ilhama mı ihtiyacınız var? Beğenebileceğiniz modelleri sunuyoruz.

Bar tabureleri – Lazsan serisini tanıyın…
Bar tabureleri, büyük potansiyele sahip uzun bar tabureleridir. Olağanüstü yumuşak ve ergonomik modellerimiz, sabaha kadar süren saatlerce süren sohbetlere ve toplantılara adanmıştır. Onları iç mekanınızla nasıl eşleştireceğinize dair bir fikriniz var mı? Düzenlemenin tutarlılığı başarının anahtarıdır! Lütfen siparişinizi verirken detayları bize bildirin. Ayakları ve döşemeyi yaptığımız rengi, malzemeyi veya hammaddeyi seçebilirsiniz.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Son Yazılar